Catalogo prodotti Catalogo ricambi
Frosty Frosty Frosty Frosty
Katalog systemów i komponentów A/C
KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 
Frosty - Veicoli refrigerati

Chłodnictwo samochodowe

FROSTY – Transportowe agregaty chłodnicze

Firma Autoclima weszła na rynek chłodnictwa do samochodów użytkowych, przewożących towary, które muszą być transportowane w kontrolowanej temperaturze, zarówno powyżej, jak i poniżej 0°C. Oferta Autoclimy dla chłodnictwa transportowego to produkty z rodziny FROSTY. Urządzenia są dostępne różnych opcjach: zasilane napięciem 12V, pracujące podczas postoju dzięki silnikowi elektrycznemu na 230V oraz podczas jazdy dzięki sprężarce napędzanej silnikiem pojazdu.

Frosty 800

Elektryczne urządzenie chłodnicze do chłodzenia małych, izolowanych i izotermicznych pojazdów (maks. 5 m3). Prosty i niezawodny, wymaga minimalnej obsługi. Do wszystkich typaów pojazdów z oryginalnym układem klimatyzacji.
Dostępny w wersji zasilanej napięciem stałym 12V oraz wersji przeznaczonej do pracy podczas jazdy i postoju zasilanej zarówno 12 V jak i ~230V.
Aerodynamicznie wyprofilowany moduł skraplacza do zainstalowania na dachu; parownik do montażu sufitowego, jak i ściennego. Cyfrowy panel sterowania jest prosty w obsłudze i może być łatwo zintegrowany z kokpitem. Opcja odszraniania gorącym gazem jest dostępna we wszystkich wersjach.

Frosty Integra

Agregaty chłodnicze odpowiednie do schładzania małych, średnich i dużych izolowanych i izotermicznych lekkich pojazdów (maksymalnie 26m3) do temperatur dodatnich i ujemnych, wyposażony w sprężarkę napędzaną silnikiem pojazdu
Systemy jest modułowy i można go tworzyć łączyć szeroką gamę akcesoriów w zależności od potrzeb.Dostępny w wersji ze sprężarką napędzaną silnikiem pojazdu lub w wersji drogowej / stand-by zasilanej napięciami 12 V lub 230 V.
Skraplacz jest montowany we wnętrzu pojazdu nie zmieniając jego wysokości i właściwości aerodynamicznych; kompaktowy parownik może być zainstalowana na suficie. Cyfrowy panel sterowania jest prosty w obsłudze i może być łatwo zintegrowany z kokpitem. Cykl rozmrażania gorącym gazem dostępny jako opcja dodatkowa.

Frosty RTR

Agregaty chłodnicze odpowiednie do schładzania małych, średnich i dużych izolowanych i izotermicznych lekkich pojazdów (maksymalnie 25 m3) do temperatur dodatnich i ujemnych. Dostępny w wersji ze sprężarką napędzaną silnikiem pojazdu.
Skraplacz z obudową profilowaną aerodynamicznie jest przeznaczony do montażu na dachu pojazdu; kompaktowy parownik do zainstalowana na suficie. System odszraniania gorącym gazem dostępny dla wersji na R404a wraz z termostatem sprężarki i separatorem cieczy (w celu zabezpieczania sprężarki). Funkcja „grzanie gorącym gazem" i "wtrysk cieczy" są dostępne dla wersji R404a. Cyfrowy panel sterowania jest prosty w obsłudze i może być łatwo zintegrowany z kokpitem.

Frosty Wall

Rodzina agregatów chłodniczych odpowiednich do schładzania małych, średnich i dużych izoterm (maksymalnie 25 m3) w obu temperaturach dodatnich i ujemnych. Dostępny w wersji ze sprężarką napędzaną silnikiem pojazdu. Jednostka skraplacza zaprojektowana jest do zamocowania na przedniej ściance izotermy; kompaktowy parownik może być zainstalowany na suficie. Odszranianie gorącym gazem jest dostarczane wraz z termostatem i separatorem cieczy R404a (dla większej niezawodności sprężarki). "Grzanie gorącym gazem" i "wtrysk cieczy" są również dostępne dla wersji R404a. Cyfrowy panel sterowania jest prosty w obsłudze i może być łatwo zintegrowany z kokpitem.

Frosty Componenti

Elementy Frosty

Wszystkie elementy chłodnicze w katalogu są również dostępne oddzielnie do tworzenia kompletacji specjalnych.

Nasz dział techniczny pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

 

Autoclima Spa a socio unico © 2021

Societá soggetta a direzione e coordinamento della societá INDEL B Spa R.I. RN n. IT02037650419

Via Cavalieri di Vittorio Veneto, 15 - 10020 Cambiano (Turin) Italy
Tel. +39 011.944.32.10 - Faks +39 011.944.32.30 - sales@autoclima.com
Tax code and VAT n. 04453960017 - Company information - Privacy Policy - Cookie Policy
Dane kontaktowe Centrali - Magazyny - Przedstawiciele eksportowi - Gdzie się znajdujemy - Reserved Area

Powered by Blulab