Catalogo prodotti Catalogo ricambi
Autoclima Autoclima Autoclima
Katalog systemów i komponentów A/C
KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 

Systemy Klimatyzacji dla pojazdów specjalnych

Kilka elementów dostępnych w katalogu Systemów Klimatyzacyjnych i Komponentów Autoclima można wykorzystać do różnych typów pojazdów: użytkowych lub przemysłowych, które są modyfikowane do postaci ambulansów, pojazdów opancerzonych do przewozu osób lub wartości, pojazdów do transportu medycznego w temperaturze kontrolowanej, telewizyjnych, biurowych, rekreacyjnych i wielu innych.

Ze względu na postrzeganie nas jako odpowiedzialnego partnera najważniejszych europejskich firm budujących tego typu pojazdy, katalog komponentów i systemów klimatyzacji Autoclima oferuje kompletne i dostosowane do potrzeb użytkownika zestawy, przystosowane do zastosowań na pojazdach najbardziej znanych marek.

Modula

Projekt "MODULA" został opracowany po to, aby zaspokoić potrzeby tych osób, które nie mogą lub nie chcą używać sprężarki napędzanej silnikiem spalinowym pojazdu. Wystarczy mieć elektryczne zasilanie 12V / 24V lub zasilanie hydrauliczne.

Jest modułowy, ponieważ można wybrać spośród różnych kombinacji: kompletny moduł dachowy, jednostka skraplająca lub zespół sprężarkowy; umiejscowienie tych elementów jest zatem różnorodne i elastyczne, także dzięki możliwości łączenia różnych parowników i / lub skraplaczy.
Obszary zastosowań są znaczne: różnego typu pojazdy specjalne, elektryczne, hybrydowe, rolnicze, budowlane, dźwigi, kabiny, ...

Zobacz więcej >

Galeria zdjęć >

Fresco

Parownik E 60 DD

Ten parownik o wydajności chłodniczej 6 kW i przepływie powietrza 600 m3 / h przeznaczony jest do chłodzenia dwóch oddzielnych przedziałów o średniej wielkości.

Typowe zastosowanie to klimatyzowanie pojazdów opancerzonych i ambulansów, w których powietrze jest dzielone na kabinę i tylny przedział.

Dostępny również z opcją grzania (E60H DD).

Pobierz ulotkę >

Galeria zdjęć >

Fresco

Parownik Dachowy RE 50

Kompaktowy i lekki parownik do montażu na dachu, opracowany do chłodzenia małych pojazdów.

Szybka i łatwa instalacja na wszystkich typach dachów.

Dostępny również z opcją grzania (REH 50).

Pobierz ulotkę >

Galeria zdjęć >

Fresco

Moduł Dachowy RT 60

Klimatyzator dachowy o mocy chłodniczej 6,5 kW i przepływie powietrza 700 m3/h do chłodzenia małych i średnich kabin lub minibusów do 10 miejsc.

Na życzenie dostępna jest również wersja z opcją grzania (RTH 60).

Pobierz ulotkę >

Galeria zdjęć >

RTE

Elektryczny moduł dachowy RTE

Nową gamę elektrycznych systemów klimatyzacyjnych zasilana napięciem 230V 50 Hz nazwano RTE-RTEH. Produkty te są nowymi kompaktowymi jednostkami klimatyzacyjnymi do montażu na dachach kamperów, przyczep kempingowych lub na samochodach serwisowych, takich jak mobilne biura, pojazdy telewizyjne, ratownicze itp.

Zostały opracowane w trzech różnych wersjach, a każdy model jest również dostępny z opcją grzania. Ogrzewanie uzyskuje się za pomocą pompy ciepła, odpowiednie dla temperatury zewnętrznej do 2°C.

Wszystkie modele są wyposażone w zdalne sterowanie z 3 stopniami opcji AUTO, która automatycznie reguluje prędkość obrotową wentylatora i funkcje chłodzenia lub grzania, w zależności od nastawionej temperatury. Można je montować na dachach o grubości od 30 do 70 mm w otworach 400 x 400 mm. Filtry wewnętrzne są demontowane i zmywalne. Wszystkie modele są certyfikowane zgodnie z Dyrektywą EMC/pojazdy, mają homologację E24.

Pobierz ulotkę >

Fresco

Pojazd nietypowy

Jest to elektryczny i automatyczny pojazd, bez kierowcy, używany do przewozu 4 osób (posiada dodatkowo miejsce na wózki inwalidzkie). Obecnie takie pojazdy funkcjonują w ramach eksperymentalnego połączenia lotniska Heathrow z parkingiem.

Na pokładzie znajduje się panel elektroniczny, który pozwala na wprowadzenie miejsca docelowego, znajdującego się wzdłuż wyznaczonej linii. System dostarczany i opracowany przez Autoclima składa się z modułu zasilanego prądem stałym, sterowanego za pomocą systemu elektronicznego umożliwiającego zarządzanie zarówno grzaniem (pozyskiwanym przez grzejnik elektryczny), jak i chłodzeniem, uzyskiwany za pośrednictwem uniwersalnego parownika, dostosowanego do aplikacji w pojeździe.

Galeria zdjęć >

Więcej zdjeć znajdziesz na www.ultraprt.com >

 

Autoclima Spa a socio unico © 2021

Societá soggetta a direzione e coordinamento della societá INDEL B Spa R.I. RN n. IT02037650419

Via Cavalieri di Vittorio Veneto, 15 - 10020 Cambiano (Turin) Italy
Tel. +39 011.944.32.10 - Faks +39 011.944.32.30 - sales@autoclima.com
Tax code and VAT n. 04453960017 - Company information - Privacy Policy - Cookie Policy
Dane kontaktowe Centrali - Magazyny - Przedstawiciele eksportowi - Gdzie się znajdujemy - Reserved Area

Powered by Blulab