Catalogo prodotti Catalogo ricambi
Autoclima Autoclima Autoclima
Katalog systemów i komponentów A/C
KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 

Klimatyzatory dla osobowego transportu drogowego

Systemy klimatyzacji autobusów i autokarów

Firma Autoclima oferuje specjalistyczny asortyment produktów do klimatyzowania pojazdów przewożących ludzi, zarówno autobusów turystycznych, miejskich lub szkolnych, o dowolnych wymiarach, z napędami spalinowymi lub elektrycznymi.

Inteligentne rozwiązania i produkty wysokiej jakości od lat spełniają wymagania producentów oraz konstruktorów takich pojazdów. W tym segmencie rynku Autoclima postrzegana jest jako solidny partner. Oprócz wielu uniwersalnych komponentów odpowiednio zestawianych w zależności od projektu instalacji Autoclima dostarcza "produkty dostosowane i dopasowane".

Katalog zawiera także kompletne zestawy klimatyzacyjne, gotowe do montażu do zastosowań "after-market", do minibusów przewożących do 35 osób, do najbardziej znanych marek.

katalog systemów
Easy-air

EASY-AIR: rewolucyjna koncepcja

To pierwsza rewolucyjna koncepcja całkowitego połączenia parowników i kanałów powietrznych. Głównym celem jest zmniejszenie ciężaru autobusu, obniżenie kosztów montażu i komponentów w porównaniu z innymi rozwiązaniami obecnie dostępnymi na rynku.

Obecnie dostępne są dwa typy parowników, które łączy się z kanałami dystrybucji powietrza firmy Autoclima. Parownik montowany na początku lub końcu kanałów powietrznych o nazwie EDR65. Plastikowe pokrywy są opracowywane przez producenta pojazdu we własnym zakresie lub przez Autoclimę na podstawie rysunków Klienta.

Parownik, który może być zainstalowany w dowolnej pozycji na kanałach powietrznych to ED65, a jego pokrywa i elementy wewnętrzne nie wymagają osłon. Obydwa parowniki mogą być stosowane ze standardowymi kanałami powietrznymi o szerokościach 375 mm lub 440 mm. Dodatkowo, na życzenie, Autoclima dostarcza proste kanały.

Pobierz ulotkę >

Galeria zdjęć >

RT 120

Moduł Dachowy RT 120

Moduł dachowy o nazwie RT / RTH 120 jest propozycją AUTOCLIMA do minibusów do 22 miejsc. Atrakcyjny i aerodynamiczny kształt nie zwiększa wysokości pojazdu o więcej niż 18 cm i wykorzystuje kanały powietrzne pojazdu w celu optymalnego rozprowadzenia oczyszczonego powietrza. Dostępny w wersji chłodzącej lub chłodząco/grzejącej, także z lub bez zewnętrznego wlotu powietrza.

Pobierz ulotkę >

RT 145

Moduł Dachowy RT 145

Klimatyzator dachowy o innowacyjnym wzornictwie opracowany do montażu w minibusach do 25 miejsc. Uniwersalny, kompaktowy i korzystny cenowo, wykorzystuje boczne przewody powietrzne, zapewniające najlepszą dystrybucję świeżego powietrza.

Pobierz ulotkę >

RT 201

Moduł Dachowy RT 201

Klimatyzacja dachowa do autobusów średniej wielkości. Klimatyzator RT201 nawiązuje do wzornictwa stosowanego w innych systemach dachowych opracowanych przez AUTOCLIMĘ. Kilka opcji zasilania sprawia, ten system jest elastyczny: Dostępny z obwodem pojedynczym lub podwójnym, z opcją grzania lub bez, z fabrycznie zamocowanym złączem do parownika front-boxu, ze standardowym wlotem powietrza zewnętrznego lub z kompletną recyrkulacją.

Pobierz ulotkę >

Evaporatore E 60

Parownik E60

Parownik montowany pod sufitem o mocy chłodniczej 6 kW, stosowany do chłodzenia przestrzeni średniej wielkości. Dostępny również z mocowaniami po prawej stronie, z opcją grzania, ze sterowaniem ręcznym lub panelem cyfrowym.

Pobierz ulotkę >

Evaporatore Long Run

Parownik E75

Parownik opracowany do schładzania dużych przestrzeni w pojazdach specjalnych. Panel sterowania z termostatem i 3-stopniowym regulatorem obrotów, umożliwia odpowiednią regulację strumienia powietrza. Dostępny również z opcją grzania (EH 75).
Gdy wymagana jest wyższa wydajność, np. dla pojazdów użytkowanych w klimacie tropikalnym, dostępny jest model E90 (lub EH90 z funkcją grzania).

Pobierz ulotkęs >

Skraplacz dachowy KT 125

Skraplacz dachowy KT 125 jest produktem Autoclima do klimatyzowania minibusów do 24 miejsc. Kompaktowe rozmiary i lekka waga sprawiają, że montaż jest łatwy i szybki. Może być połączony z jednym lub większą liczbą parowników, które można dobrać z katalogu Autoclima.

Pobierz ulotkę >

 

Autoclima Spa a socio unico © 2021

Societá soggetta a direzione e coordinamento della societá INDEL B Spa R.I. RN n. IT02037650419

Via Cavalieri di Vittorio Veneto, 15 - 10020 Cambiano (Turin) Italy
Tel. +39 011.944.32.10 - Faks +39 011.944.32.30 - sales@autoclima.com
Tax code and VAT n. 04453960017 - Company information - Privacy Policy - Cookie Policy
Dane kontaktowe Centrali - Magazyny - Przedstawiciele eksportowi - Gdzie się znajdujemy - Reserved Area

Powered by Blulab