Catalogo prodotti Catalogo ricambi
Autoclima
Katalog systemów i komponentów A/C
KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 

Misja

Autoclima
Autoclima
Autoclima

Wysoka jakość, rzemieślnicza staranność, pasja, praca zespołowa, wyselekcjonowani dostawcy, szacunek i dbałość o Klienta: to "słowa - klucze" i wartości AUTOCLIMA, które sprawiły, że firma stała się liderem branży we Włoszech jak i na głównych rynkach światowych (na których działamy bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli).

Gruntowna wiedza, technologia, jakość i innowacje są argumentami AUTOCLIMY dzięki którym wygrywa na bardzo konkurencyjnych rynkach. Dzięki nowym rozwiązaniom będziemy odnosić sukcesy również w następnych latach.

Obie działalności (projektowanie, produkcja i sprzedaż systemów klimatyzacji oraz sprzedaż części zamiennych) w ostatnich latach dobrze się rozwinęły. Pozwalają reagować na potrzeby Klientów tak, aby osiągnąć ich pełną satysfakcję. "Sukces, zaangażowanie i ulepszenie" to nasze wyznaczniki.

W osiąganie wyżej wymienionych wartości angażujemy się wszyscy: zespół, dostawcy oraz konsultanci zewnętrzni. Kluczowe liczby opisujące lidera w swojej branży to: pół wieku historii, 250 ha pomieszczeń, ponad 100 pracowników, szeroka gama produktów.
AUTOCLIMA : świeżość, której potrzebujesz

 

Autoclima Spa a socio unico © 2021

Societá soggetta a direzione e coordinamento della societá INDEL B Spa R.I. RN n. IT02037650419

Via Cavalieri di Vittorio Veneto, 15 - 10020 Cambiano (Turin) Italy
Tel. +39 011.944.32.10 - Faks +39 011.944.32.30 - sales@autoclima.com
Tax code and VAT n. 04453960017 - Company information - Privacy Policy - Cookie Policy
Dane kontaktowe Centrali - Magazyny - Przedstawiciele eksportowi - Gdzie się znajdujemy - Reserved Area

Powered by Blulab