Catalogo prodotti Catalogo ricambi
Autoclima
Katalog systemów i komponentów A/C
KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH
 

Pomoc techniczna

Autoclima
Autoclima
Autoclima

Bardzo dużą wagę firma Autoclima przywiązuje do funkcjonowania Działu Pomocy Technicznej, w którym pracują osoby mające ponad 10 lat doświadczenia. Klientowi przydzielany jest opiekun asystujący na wszystkich etapach relacji z Autoclima, począwszy od wyboru najlepszego rozwiązania, poprzez pomoc podczas montażu, aż po obsługę gwarancyjną.

Relacja z firmą Autoclima oznacza kontakt z ludźmi, którzy opracowują i projektują produkty lub znają ich wszystkie szczegóły. To podstawowy element pomagania Klientom szybko i efektywnie, zarówno podczas rozmowy z reprezentantem fabryk, jak i z prywatnymi użytkownikami pytającymi o jakieś problemy.

Oprócz pomocy świadczonej z centrali firmy można liczyć na wsparcie ponad 300 autoryzowanych punktów serwisowych we Włoszech i kilkudziesięciu za granicą. Każdy z nich specjalizują się w klimatyzacji, jest okresowo szkolony i informowany o produktach i działaniach. Aby usprawnić kontakt, prosimy korzystać z przycisku Internetowe Połączenie Bezpośrednie aby uzyskać informacje o najbliższym Punkcie Serwisowym.

 

Autoclima Spa a socio unico © 2021

Societá soggetta a direzione e coordinamento della societá INDEL B Spa R.I. RN n. IT02037650419

Via Cavalieri di Vittorio Veneto, 15 - 10020 Cambiano (Turin) Italy
Tel. +39 011.944.32.10 - Faks +39 011.944.32.30 - sales@autoclima.com
Tax code and VAT n. 04453960017 - Company information - Privacy Policy - Cookie Policy
Dane kontaktowe Centrali - Magazyny - Przedstawiciele eksportowi - Gdzie się znajdujemy - Reserved Area

Powered by Blulab